Menu
reklama
reklama
reklama

Jaworznicki budżet Obywatelski Głosujemy na parking

jbo17parkinewa1W ramach jaworznickiego budżetu Obywatelskiego na tok 2017 w obszarze 20 - ŚRÓDMIEŚCIE, zapraszamy do głosowania na projekt parkingu u zbiegu ulic Górniczej i Dwornickiego.

Ten niewykorzystany dziś kawałek placu zagospodarowany na parking, z pewnością ułatwi mieszkańcom poruszanie się po najbliższej okolicy, zapewni dzienny jak i nocny postój dla wielu aut, a jednocześnie pomoże odblokować chodniku wokół Hospicjum, kiedy to rodziny pacjentów, nie będą zajmowały samochodami chodnika, ale pozostawią je kilkadziesiąt metrów dalej.

 

Szczegóły na załączonym plakacie.

jbo16parkinggornq

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

jbo16parkinggornplak

 jbo16parkinggornplak2

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us