Menu
reklama
reklama

Szpinakowy zawrót głowy z ciastem Leśny Mech Delecta!


lesnymechSzpinak - znakomity dodatek do sałatek, dań głównych czy przekąsek, zyskał uznanie również w dziedzinie wypieków. Dla fanów deserów w urzekającym, zielonym kolorze marka Delecta przygotowała niespodziankę - ciasto Leśny Mech z dodatkiem szpinaku.


Leśny Mech Delecta to domowa wersja wypieku cieszącego się popularnością w kawiarniach i cukierniach. Delikatne ciasto, z kremem na bazie masy śmietanowej, swój unikalny kolor zawdzięcza liofilizowanym liściom szpinaku. Warzywny dodatek podkreśla naturalny skład produktu, który pozbawiony jest konserwantów i sztucznych barwników.Aby przygotować podstawową wersję wypieku, do mieszanki z ciastem wystarczy dodać 3 jaja, wodę i olej, a do opakowania z kremem 500 ml. śmietanki oraz zimną wodę. Inspirujące przepisy z możliwościami przygotowania Leśnego mchu na wiele sposobów znajdują się także na opakowaniu.
Wypiek pięknie się prezentuje, wybornie smakuje i mimo że dodatek szpinaku może wydawać się kontrowersyjny - jego smak nie odgrywa pierwszych skrzypiec, a jedynie nadaje ciastu ciekawego charakteru i odpowiednio je nawilża.

Wystarczy jedynie odrobina fantazji, aby stworzyć powalający efekt ot tak… prosto z serca. Leśny mech Delecta z pewnością zdobędzie serca wszystkich domowników i gości z uwagi na swoje wyjątkowe połączenie smakowe.


Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)
Cena det.: Leśny mech (410 g), cena det. ok. 7 zł

Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj… w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje.
Piecz śmiało dla innych… ot tak… prosto z serca.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us