Menu
reklama
reklama
reklama

Policja: Raport zdarzeń

policjanews Custom23.10.2017 r.

W nocy dyżurny policji został powiadomiony o pożarze samochodu dostawczego w rejonie parkingu przy ulicy Gagarina. Zajmujący się tą sprawą policjanci nie wykluczają celowego podpalenia. 25-letnia właścicielka pojazdu straty oszacowała na 7 tys. złotych. Czynności w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny.

24.10.2017 r.

Kilka minut po godzinie 19-tej policyjni wywiadowcy zatrzymali na ulicy Jaworznickiej 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 8 gramów marihuany. Sprawca trafił do aresztu, a narkotyki do policyjnego magazynu.

25.10.2017 r.

Przed południem na ulicy Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę samochodu bmw. W czasie sprawdzania dokumentów okazało się, iż 22-letni kierowca posiada na sowim koncie sądowy zakaz kierowania pojazdami. Czynności prowadzi KMP w Jaworznie.

25.10.2017 r.

Policjanci zajmujący się przestępstwami gospodarczymi zatrzymali 65-letniego mieszkańca Jaworzna, który w swoim mieszkaniu nielegalnie produkował alkohol. Mężczyzna rozlewał odpowiednio alkohol do butelek, a następnie go sprzedawał. Śledczy zabezpieczyli ponad 11 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia.

26.10.2017 r.

Do komendy policji zgłosiła się 19-letnia kobieta i poinformowała dyżurnego, że za pośrednictwem portalu internetowego „sprzedajemy.pl”, zakupiła od osoby podającej się za Aleksandrę P. samochód bmw. Na poczet transakcji zgłaszająca wpłaciła na wskazane konto 400 złotych, po czym kontakt ze sprzedającą się urwał. Czynności sprawdzające w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

27.10.2017 r.

Zgłosił 29-letni mieszkaniec Mysłowic, że nieznany sprawca uszkodził lewe lusterko w zaparkowanym przy ulicy Grunwaldzkiej samochodzie volvo. Pokrzywdzony straty oszacował na 700 złotych. Sprawę wyjaśnia policja.

28.10.2017 r.

Kilka minut po północy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Zamościa, który na ulicy Jana Pawła kierował samochodem peugeot w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wskazało kierowcy 3 promile. Ponadto, policjanci ustalili w systemach informatycznych, że mężczyzna posiada aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP w Jaworznie.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us