Menu
reklama
reklama
reklama

Jaś i Małgosia w nowoczesnej oprawie - Na urodziny Galeny

jasimalg1911160027Bajka o Jasiu i Małgosi to podstawa bajkowego wychowania dzieci. jest tak znana, że każdy o północy po nagłym przebudzeniu mógłby ją streścić.

A co się stanie, kiedy do bajki zaczną wchodzić inne, z innego świata postacie, co kiedy bajkowe komnaty pomylą sie, kiedy książka z bajkami rozsypie się, a pozbierane potem kartki niekonieczne ułożą się w kolejności przewidzianej przez autora, albo, o zgrozo, wcisną się między nie kartki z zupełnie innych książek?

Może z tego wyniknąć całkiem ciekawa nowa, nowoczesna bajka dla dzieci., która może być wystawiona przez aktorów i bawić dzieci niemniej fascynująco, jak pierwowzór.Z wielkim zaciekawieniem dzieciaki zgromadzone w Galerii Galena oglądały, słuchały, ale i brały czynny udział w inscenizacji takiej nowej fabuły bajki o Jasiu i Małgosi.
Aktorzy Fabryki Kultury postanowili wciągnąć w wir wydarzeń tak dzieci, jak i ich rodziców, a co z tego mogło wyniknąć, częściowo można znaleźć na naszych zdjęciach...

 

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us