Menu
reklama

Rodziny otrzymały upragnione prezenty - Szlachetne Paczki - prezenty serc...

  • Autor 

szlachetna paczka jaworzno 2016 13Szlachetna Paczka 2016 w Jaworznie zaznaczyła swoją obecność mocnymi akcentami. Począwszy od ogłoszeń o naborze wolontariuszy, poprzez zgłaszanie jakie sprzęty, jakie wyposażenie potrzebne jest rodzinom, które nie stać na nie, po niedzielną organizację magazynu i rowiezienie prezentów do 47 rodzin. Szlachetna paczka to całkowicie bezinteresowny odruch, to prawdziwie serdeczne pospolite ruszenie, aby sprawić radość tym, którzy tej radości nie mają na co dzień, a borykają się z problemami, jakie niektórym z nas nawet się nie śniły. Bo przecież trudno sobie wyobrazić, że nie mamy w domu na przykład pralki, lodówki, pralki, albo wersalki, czy zwykłego łóżka.
Na szczęście są wśród nas ludzie, organizujący całą akcję, zbierają prezenty, i wręczają je tym, którzy się zgłosili, bo nie radzą sobie przede wszystkim finansowo.


Jak wyglądał finał Szlachetnej Paczki w Jaworznie - zapraszamy do obejrzenia paru zdjęć. Na nich radość wolontariuszy ze sprawienia radości innym jest niezwykła.
Pozdrawiamy ich i życzymy, alby w życiu spotykali tyłki takich ludzi, którzy w potrzebie pomogą, którzy nie przejdą obojętnie jeśli będzie gorzej, albo nie daj Boże, źle.


 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us