Menu
reklama
reklama

JBO 2017 - Zwycięzca projektu dziękuje...

maciejstaneka1Zakończyła się kolejna edycja Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.


9 listopada 2016r. komisja po podliczeniu głosów oficjalnie ogłosiła, iż dzięki Państwa zaufaniu i oddanym głosom zwyciężył zgłoszony przeze mnie projekt pt. „Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Górniczej i Dwornickiego”, którego wartość wynosi ponad 65 tys. złotych.

Projekt ten stanowi realną pomoc dla jaworznickiego hospicjum, któremu doskwiera problem braku miejsc parkingowych.


Dzięki wygranej, projekt ten posłuży wszystkim osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, korzystającym z pomocy hospicjum. W swoim założeniu ma on również na celu udogodnienie dla wszystkich mieszkańców centrum naszego miasta, w szczególności tych, którzy zamieszkują pobliski obszar.

Jeszcze raz dziękuję Państwu za oddane głosy na mój projekt – to Nasz wspólny sukces. Nastał czas ogromnej radości z wygranej, gdyż zostanie zrealizowany naprawdę ważny i wartościowy projekt. Cieszę się z tego faktu, ale mam świadomość, że teraz jest czas dalszej, wytężonej pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Pracując jako Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Pana Dariusza Starzyckiego, doskonale rozumiem i znam problemy, z którymi borykają się mieszkańcy naszego obszaru. Dziękując raz jeszcze liczę na dalszą, owocną współpracę z Państwem w przyszłości.

 

Z poważaniem
Maciej Stanek

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us