Menu
reklama
reklama
reklama

Wigilia u emerytów i rencistów

emeryci jaworzno wigilia 21Przedświąteczny czas to czas spotkań opłatkowych w gronie przyjaciół z pracy, stowarzyszeń, organizacji, związków.

Niemal każdy dzień obfituje w poczęstunki z karpiem w roli głównej. Zanim zasiądziemy do rodzinnej wigilii będziemy już po życzeniach wypowiedzianych do kolegów, znajomych, a czasem i nieznajomych, którzy na wigilię zostali zaproszeni. W sobotę w swojej siedzibie zebrali się członkowie jaworznickiego oddziału Związku Emerytów i Rencistów.

Na Ich zaproszenie do lokalu przy ulicy Grunwaldzkiej 35 przybyli Pani Monika Bryl - Zastępca Prezydenta Jaworzna oraz panowie Dariusz Starzycki Poseł Na Sejm RP i Janusz papuga - radny Rady Miejskiej w Jaworznie.

Wśród życzeń przeważały te, które mówiły o spokojnych świętach, o wolnym od trosk nowym roku i o uśmiechu, który nie powinien opuszczać twarzy nawet, kiedy jest ciężko.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us