Menu
reklama
reklama

Nie-Bo wyjątkowy koncert - -blues w najlepszym wydaniu

 

niebo120117 39Zespół Nie-Bo to jeden z pomysłów Roberta Lubery, który zapewne każdą chwilę spędza na słuchaniu, bądź graniu muzyki. Wciąż w innych składach, wciąż aktywny, wciąż nieobliczalny ni nieprzewidywalny w dźwiękach, aranżacjach, w mocy, którą emanuje.

Tym razem wraz z córką i zespołem w nietypowy dzień, bo w czwartek, podał kolejną porcję muzyki opartej na bluesie, na dobrym rock and rollu, nawiązującym do najlepszych polskich, ale nie tylko, wzorców, do legend, które dzięki właśnie takim ludziom nie zostaną zapomniane.

I swoje i nieswoje, i znane, i mniej znane utwory wypełniły, szkoda, że nieco pustawy Jazz Club, ale jak można było zauważyć na twarzach muzyków, to nie ilość publiczności jest najważniejsza.


Iskrzenie pomiędzy słuchaczami, a muzykami dało się odczuć od pierwszych dźwięków i trwało aż do końca, zwłaszcza, że centralną postacią wydarzenia była oszałamiająca Żaneta, mająca wielką muzyczną charyzmę i promieniująca młodość i energię.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu, na których znaleźć można potwierdzenie powyższych słów.

Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Dozwolone linkowanie artykułu.


 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us