Menu
...
reklama

Inauguracja nowej siedziby Jaworznickiego Stowarzyszenia Abstynenckiego "Razem"


abstynenci 260317 8Udowadniają i to bardzo skutecznie ze dobre życie, mądre decyzje, świetna zabawa , wychowanie dzieci, dobrosąsiedzkie stosunku wcale nie muszą być zakrapiane alkoholem, substancją, którą wielu uważa za niezbędna do życia.
Abstynenci to wyjątkowa, niestety w naszej rzeczywistości, grupa osób, nie potrzebująca wspomagania w postaci chemii aby dobrze się czuć i pokonywać życiowe trudności oraz cieszyć się z każdego dnia.
Jaworzniccy abstynenci skupieni w Stowarzyszeniu "Razem" siedziby zmieniali dość często.
Maja nadzieję, że ta, właśnie, przy ulicy Gornośląskiej 1,  niedawno odremontowana, wypielęgnowana będzie nią na dłużej.abstynenci 260317 36 Custom26 marca odbyło się uroczyste zebranie połączone z przecięciem wstęgi i okolicznościowymi przemówieniami oraz z udziałem zaproszonych gości. Siedziba zaczęła funkcjonować wśród śpiewu, wspominania ciekawych wydarzeń i planowania działalności na najbliższe miesiące.

Niestety ważne sprawy nie pozwoliły przybyć zaproszonej Zastępcy Prezydenta Jaworzna, Pani Monice Bryl, która jednak przesłała okolicznościowy upominek oraz list, z gratulacjami.

Aby spotkać się ze stowarzyszeniem na pewno będzie niejedna okazja.

Z ramienia Urzędu Miejskiego przybyli członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Panie Wiesława Szadkowska - przewodnicząca, oraz Teresa Aniszewska i piszący tę relację.

Na ręce Prezesa Pana Zbigniewa Smalcerza przekazano również upominki oraz słowa gratulacji życzenia dobrej, pomyślnej działalności w krzewieniu abstynenckiej kultury. Nie obyło się bez uroczystego aktu przyjęcia w poczet stowarzyszenia nowych członków, którzy za zadanie mieli zaśpiewać samodzielnie hymn organizacji. Udało im się to doskonale i już mogą cieszyć się z bycia jedną przyjazną wspólnotą.

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us