Menu
reklama
reklama

Izabela Trojanowska w wielkiej artystycznej formie


izabela trojanowska jaworzno 2Wiele faktów z życia, wiele ciekawostek, ocierających się nawet o dementowanie niektórych plotek było tematem spotkania z wielką gwiazdą muzyki i filmu w bibliotece, które odbyło się w środę, 5 kwietnia.

Gościem była Pani Izabela Trojanowska, która właśnie nagrała nową płytę, a premiera jej następuje w tych dniach. Mimo że zapewne tej gwieździe promocji nie potrzeba, bo krążek rozejdzie się, życzymy tego, w wielkiej liczbie egzemplarzy, zwłaszcza u pokolenia 40 plus, to spotkania z wielbicielami, fanami, są bardzo miłym gestem artystki, która nawet na chwilę nie zwalnia tempa w swojej działalności artystycznej, w tym również aktorskiej.

Kiedy Izabela Trojanowska wyśpiewała początkiem lat 80 kilka piosenek, które z miejsca stały się przebojami i pozostały nimi do dziś, z dnia na dzień stała się idolką młodzieży.izabela trojanowska jaworzno 23Nie trzeba przekonywać, że głównie młodzieży męskiej, która to zakochała się zarówno w przebojach, jak i w samej wokalistce. To symbol kobiecości tamtego okresu, chyba jeden z największych, bo choć były inne dziewczyny, jak choćby Urszula, Małgorzata Ostrowska, Wanda Kwietniewska, czy Kora, to Izabela emocje wzbudzała największe.
Dziś Dariusz Rekosz w roli prowadzącego, "wyciągnął" z artystki kilka intymnych zwierzeń, kilka pikantnych faktów ale i skłonił Ją do odrobiny sentymentalizmu.
A było o czym rozmawiać, bo role, jakie zgotowało Jej życie i kariera, niebagatelne. A to u boku Romana Wilhelmiego w Karierze Nikodema Dyzmy, a to jako była zona porucznika Borewicza, a to w końcu Klan, z którego młode pokolenie aktorkę poznało i wróciło do wcześniejszych dokonań.
Na koniec można było na żywo usłyszeć wykonanie dwóch piosenek, jednej wielkiej, starszej, drugiej nowej z nowej płyty, kóra pewnie wielkim przebojem się stanie, choć mocy tamtych, dawnych, z lat 80 hitów, nic już nie dorówna..
Zapraszamy do obejrzenia paru zdjęć i tym razem bardzo mocno akcentujemy - To było bez wątpienia bardzo ciekawe spotkanie - kto nie był, ma czego żałować.
UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu.


 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us