Menu
reklama
reklama
reklama

Czuwanie przy Grobie Pańskim

przygrobieosst17 13 z 56W wielką sobotę we wszystkich kościołach odbywa się czuwanie przy Grobie Pańskim. Warty pełni młodzież, organizacje społeczne, instytucje. W Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jaworznie - Osiedlu Stałym  jednymi z pełniących straż są funkcjonariusze OSP tamtejszej jednostki.
Wśród nich warty pełnił i dysponował kolejnymi zmianami Pan Dariusz Starzycki Poseł na Sejm RP, jednocześnie będący członkiem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Osiedle Stałe.
Rozmyślania przy grobie Chrystusa miału więc niezwykle podniosły i uroczysty charakter.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us