Menu
reklama
reklama
reklama

Pierwszy Night Biking w roku - Jaworzno 2017

night biking Jaworzno 220417 28Jeszcze pół godziny przed startem wydawało się że będzie kiepsko pod względem liczby uczestników. jednak mimo bardzo dotkliwego chłodu, jaki nagle spadł na miasto, mimo rzęsistych, przelotnych, ale bardzo mokrych opadów, wszystko poszło jak powinno.

Były atrakcje w postaci nagród dla chętnych zasiewać piosenkę, albo opowiedzieć dowcip.

Było stanowisko warsztatowe, na którym można było podregulować przerzutki, albo zacisnąć hamulce. Był i nasz obiektyw, który uwiecznił kilka ciekawych momentów z przygotowań do startu.

Zapraszamy do GALERII.

Pierwszy w tym roku Night Biking został odznaczony, odfajkowany, przejechany i dziś odliczamy już do kolejnego, majowego, który zaplanowany jest na 20 maja.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us