Menu
reklama
reklama
reklama

XV Konkurs Piosenki Ekologicznej w Klubie Relax

konkekologiczny0417 75Mając kilka lat, może pięć, sześć, wystąpienie na prawdziwej scenie wśród prawdziwych estradowych świateł i z prawdziwymi, zawodowymi mikrofonami, głośnikami, kiedy nad wszystkim czuwa zawodowiec - akustyk, muzyk, dbający aby wszystko szło zgodnie z planem, aby dźwięki były czyste i słyszalne dobrze, to na pewno wielkie przeżycie.

Dzieci kochają śpiewać kochają występować przez rówieśnikami i przed starszymi, toteż każda okazja, kiedy milusińscy mogą zaprezentować swój talent jest dobra.

Konkurs piosenki ekologicznej odbył się w Klubie Relax już po raz piętnasty, czyli można nazwać go jubileuszowym. Wzięło w nim udział prawie trzydziestu uczestników, tak zwanych podmiotów wykonawczych, ale w sumie dzieci śpiewało więcej bo było kilka duetów.

konkekologiczny0417 14Czym jest piosenka ekologiczna?

Chyba dokładna definicja nie jest określona, ale można spodziewać się, że ekologiczne utwory są poświęcone przyrodzie, środowisku, porom roku, słoneczku, czy też zabawie na świeżym powietrzu i spędzaniu wolnego czasu w sposób zgodny z naturą.

I takie te piosenki były.

Zaśpiewane przez dzieci nabierały pięknego wydźwięku, bo zaśpiewane szczerze.

Ale śpiew to nie wszystko.
konkekologiczny0417 49Ważna jest oprawa w postaci strojów w jakich przyszło stanąć na scenie młodym artystom. Stroje zapewne pieczołowicie przygotowywane w domach z pomocą rodziców i w przedszkolu z pomocą pań wychowawczyń.

Całość sprawiała imponujące wrażenie bardzo profesjonalnego festiwalu, w którym każdy wykonawca jest osobno zapowiadany, witany brawami i oklaskiwany po zakończeniu swojego występu.

Niemałą zagwozdkę miało jury przy wybieraniu najlepszych, bo każde dziecko śpiewało fantastycznie, każde było gwiazdą w swojej piosence, niemniej trzeba było zmierzyć się z bardzo odpowiedzialnym zadaniem.

I tak jury w składzie Pań Renaty Gacek, Grażyny Kieszek i Katarzyny Góreckiej przyznało po kilka miejsc pierwszych, drugich i trzecich oraz wyróżnień.

              ZAPRASZAMY DO GALERIIMiejsca I
Agata Dąbrzalska
Gosia Fic i Nela Stasiowska
Hanna Ygaś
Miejsca II
Aleksandra Daniłowska
Milena Dłużniak i Alicja Strugaru
Alicja Pluta
Wojciech Biadac
Miejsca III
Emilia Żyła
maja Mierzejewska
Wyróżnienia
Klaudia Michałek
Zofia Psiuk
Emilia Leśniak.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us