Menu
reklama
reklama
reklama

3 Maja - Szkoła Podstawowa nr 3 w Klubie Relax

akademia 3 maja klub relax 10 2Wolność, Naród, Ojczyzna. Pod tymi słowami w siedzibie Klubu Relax w Niedzieliskach uczniowie ze szkoły podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi przedstawili piękne patetyczne i patriotyczne przedstawienie dotyczące Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Połączone siły kilku klas przy współudziale nauczycieli zaprezentowały mniej i bardziej znane patriotyczne pieśni i poezję dostosowaną do wieku uczniów.

Rozpoczęło się wspaniale wykonanym polonezem, podczas którego dzieci wykonały wiele znanych figur i układów typowych dla tego tańca, a potem poszczególni uczniowie wyrecytowali wiersze i zaśpiewali pieśni, z których duże brawa otrzymała piosenka Jana Pietrzaka Żeby Polska była Polską.W swoim słowie Dyrektor szkoły, Pan Zbigniew Bluj podziękował za miłę gościnę Klubowi Relax, podkreślając, że dzięki temu, że akademia mogła odbyć się na prawdziwej scenie, nabrała ona szczególnego, ważnego i odświętnego charakteru.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us