Menu
reklama
reklama
reklama

Dzień dziecka z wędką na Grajdołku

zawody4cze 2017022Wiktoria Fedak, Oliwia Sowa, Amelia Wątroba oraz Jan Wróbel, Jakub pastuszka i Marcin Nóżka, to dwie pierwsze trójki w kategoriach dziewcząt i chłopców w zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez koło nr 94 Polskiego Związku Wędkarskiego w Jeleniu i Archetti - Dom Kultury.

Zawody przyciągnęły rekordową liczbę uczestników bo aż sześćdziesięciu dziewięciu! .

Ryba brała z różnym powodzeniem, a i zawodnicy różnie przykładali się do łowienia. Nie dziwne to, bo startowały i trzy, czterolatki!
Jedni wytrwali cały czas na stanowiskach z wędką w ręku, innym musieli pomagać głównie tatusiowie, choć i mamusie wykazywały się dobrą orientacją w tym rzemiośle. Ale chodziło głównie o zabawę, która była przednia.
Zwycięzcy zostali wyróżnieni pięknymi pucharkami, a każde dziecko otrzymało zestaw nagród i słodkości.

Wśród fundatorów znalazła się Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna, Radny z Dzielnicy, Pan Janusz Papuga, Koło PZW z Jelenia oraz firmy z terenu miasta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wędkarskiego Dnia Dziecka.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us