Menu
reklama
reklama

Paraolimpiada w ramach Dni Godności Osób Niepełnosprawnych w Jaworznie

dnigodndz3g 142W Hali Widowiskowo - Sportowej, w czwartek - 19 maja odbyła się VI Paraolimpiada "Od Przedszkolaka  do Paraolimpijczyka". Sportowe zmagania zorganizowane zostały w ramach XVII Dni Godności Osób Niepełnosprawnych.

Tym razem zmagania sportowe miały inny charakter i układ, niż w ubiegłych latach ale było to doskonałym urozmaiceniem tego, do czego przyzwyczajeni jesteśmy od lat.
Świetnie przygotowane dyscypliny brawurowo prowadzone wspólne zajęcia relaksacyjne przez jaworznickiego mistrza fitness, a zarazem radnego, Pana Mariusza Kowalskiego tak zachęciły do zabaway dzieci i dorosłych, że trudno było im opuścić halę. Po zmaganiach sportowych przyszła pora na rozdanie nagród, wyróżnienia i podziękowania.

dnigodndz3g 122Dyplomy i zestawy upominków zostały wręczone przez Panią Monikę Bryl - Zastępcę Prezydenta Jaworzna, Annę Lichotę,  radną i - zastępczynię przewodniczącego Rady Miejskiej, Marię Materlę - pełnomocnika Prezydenta do Spraw Osób Niepełnosprawnych, Pana Dariusza Starzyckiego - Posła na Sejm RP., Radnego - Pana Mariusza Kowalskiego. Wręczeniu nagród towarzyszyły znane postacie z kreskówek - Minionek, Myszka Miki i Mysz.... 

Dni Godności zakończą się w tym roku w dniu 24 maja 2017 r. kiedy to o godzinie, godz.14:00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie: odbędzie się Miejska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa: "Całościowe zaburzenia rozwoju - jak pomóc dziecku i jego rodzinie" o wiodącej tematyce: wczesne wspomaganie rozwoju dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us