Menu
reklama
reklama
reklama

Piknik na Podłężu i bieg patriotyczny za nami

bieg pileckiego jaworzno JINa 7Piknik na Podłężu połączony z jednym z trzech zaplanowanych na ten rok biegów patriotycznych był strzałem  dziesiątkę dla wielu mieszkańców tej dzielnicy, ale nie tylko.
Był to Pierwszy Jaworznicki Bieg Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego.
Aby zaznać zabawy na świeżym powietrzu, do Jaworzna przyjechali oprócz mieszkańców naszego miasta, członkowie klubów biegaczy z okolicznych miast, a cały plac między lasem a ulicą Piłsudskiego wypełniony został atrakcjami związanymi zarówno z historią, tradycją, jak i typową zabawą, relaksem fizycznym.

W biegu uczestniczyło niemal sto osób, które miały do pokonania dystans ośmiu kilometrów.
Impreza nie była zawodami, toteż liczyło się samo przebiegnięcie odległości, sam udział.


Wśród muzyki ćwiczeń na trampolinach jeździe konnej, obserwacji strażackich umiejętności, i wielu innych atrakcjach czas upłynął niemal do samego wieczora. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us