Menu
reklama

Wielki koncert dla Domu Dziecka - mamy zebraną kwotę

  • Autor kamillach0617Liczenie trwało dość długo, ponadto do teraz spływały jeszcze zadeklarowane pieniądze, toteż z ogłoszeniem kwoty, jaka zasili Dom Dziecka w Jaworznie, po koncercie charytatywnym, Stowarzyszenie "Jaworzno to My", czekało.

Czekaliśmy i my i oto mamy dla jaworznian ważną wiadomość.

Przedstawiamy ją słowami Kamila Łacha - Prezesa Stowarzyszenia ,,Jaworzno to My?.


Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie ,,Jaworzno to My? pragnie poinformować, że dzięki akcji na rzecz Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie, której zwieńczeniem był ,,II Koncert Charytatywny na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie? udało się zebrać 22 094,48 zł.

To niemal dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym.

Taki wspaniały wynik udało się uzyskać dzięki hojności mieszkańców Jaworzna a także bardzo dobrej organizacji przedsięwzięcia. Zebrane środki umożliwią wychowankom placówki wyjazd na fantastyczne wakacje, które przecież zbliżają się już wielkimi krokami.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim darczyńcom i sponsorom. Zarówno podopiecznym Domu Dziecka jak i wszystkim Państwu życzymy udanych i wspaniałych wakacji.
Prezes Stowarzyszenia ,,Jaworzno to My?
Kamil Łach

koncert chatytatywny dom dziecka jaworzno113Koncert charytatywny który już w takiej formie po raz drugi odbył się w Jaworznie za sprawą Stowarzyszenia "Jaworzno To My" - stowarzyszenia ludzi młodych, ambitnych, ale i chcących wprowadzać w rzeczywistość naszego miasto powiew świeżości, pozytywnego myślenia, entuzjazmu i zgody, był wielkim sukcesem.

Sukces w wielu płaszczyznach, bo i finansowy, wszak zebrano wiele wiele tysięcy złotych dla Jaworznickiego Domu Dziecka, był sukcesem organizacyjnym bowiem udało się pozyskać do współpracy zarówno darczyńców, współorganizatorów, oraz przyciągnąć wielką publiczność, która oklaskując wykonawców podczas ich chwil na scenie, przygotowywała symboliczne grosiki, aby wrzucić je do puszek.


Po raz kolejny okazało się, że nasi młodzi artyści są artystami przez wielkie "A".

koncert chatytatywny dom dziecka jaworzno039To wyjątkowo utalentowani, uzdolnieni oraz pracowici ludzie, którzy tak naprawdę potrafiliby zagospodarować każdą dużą imprezę czy to plenerową, czy bardziej kameralną i zakasować żywiołowością i mocą uznane gwiazdy.

Pozostając w oczekiwaniu na informacje od organizatorów co do dokładnej sumy zebranej dla Domu Dziecka, proponujemy zagłębienie się w kolorystyce piątkowego koncertu, w uśmiechach wykonawców, energii części męskiej  towarzystwa i urodzie dziewcząt.Wielka GALERIA znajduje się TUTAJ - - - - prosimy o cierpliwość jeśli zdarzą się wypadki przeciążenia serwera transferem spowodowanym ładowaniem się zdjęć.

A wystąpili

Sargis Davtyan, Zespół Fabryki Talentów, Julia knot, Basia Szybkowska, AlterFolk, Aleksandra Krasoń, Stubborn, Versus, SzachMat, Blunt Razor

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us