Menu
reklama
reklama
reklama

Jak Dzień Mamy, to w Jeleniu!


dzien matki archetti jelen 250517 28Mamy, które oddają swoje dzieci pod opiekę kadry instruktorskiej w Domu Kultury w Jeleniu, powinny być z tego dumne i na pewno są.

Ich dzieci w błyskawicznym tempie nabierają umiejętności artystycznych, którymi od czasu do czasu chwalą się przez publicznością, na scenie.

Okazja majowa to Dzień Matki. W tym dniu zawsze przygotowuje się program, który umili mamom dzień i sprawi że na ich twarzach zagości piękniejszy niż zwykle uśmiech.


24 maja mamy wysłuchały piosenek, zobaczyły fantastycznie przygotowane przedstawienie na podstawie wiersza Juliana Tuwima "Rzepka", zobaczyły kilka tanecznych, wręcz mistrzowskich popisów, oraz małe - wielkie show, w którym wzięły udział wszystkie dzieci.

dzien matki archetti jelen 250517 67Miłą niespodziankę sprawił milusińskim Klub Seniora, którego członkinie każdemu sprezentowały małą niespodziankę.

Wiekie brawa po zakończeniu programu otrzymały zarówno dzieci, jak i panie instruktorki, których umiejętności pracy z dzieciakami są imponujące, a z których z kolei dumna jest Pani Dyrektor "Archetti" Marzenna Synowiec.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia matki w JeleniuDodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us