Menu
reklama
reklama
reklama

Szczyt wandalizmu - dęby przy obwodnicy podcięte !

podcietedebyJakim chamstwem i złośliwością trzeba się wykazać, żeby podciąć świeżo posadzone dęby przy Obwodnicy Północnej.

Fakt ujawniono w okolicach ronda przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej. Co najmniej sześć dębów ma podcięte do połowy pnie na wysokości około 20 - 30 centymetrów nad ziemia. Dwa Z nich zdołał złamać wiatr.

Sprawa została zgłoszona na policję - taki wpis umieścił na profilu społecznościowym Tomasz Tosza z MZDiM.

Nam wierzyć się nie chce, że ktoś mógł wpaść na tak perfidny pomysł uderzający zarówno w przyrodę, jak i w miasto, które te drzewa posadziło.

Trzymamy kciuki za policję, aby znalazła sprawców, którzy powinni otrzymać solidną karę.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us