Menu
reklama
reklama
reklama

Byczyńska sobótka imponująca


sobotki17byczyna1 6Ponieważ sobótka płonie bardzo szybko, to jedną z rzeczy raczej niewykonalnych, jest odwiedzić choćby dwa z siedmiu ognisk, które rozpalane są w tym samym momencie.
Toteż nasz portal tradycyjnie towarzyszył zabawom i atrakcjom tylko w Byczynie. Przygotowany przez niezawodne Panie Byczynianki wieczór spędziło przy ognisku wielu mieszkańców, przybyłych wraz z dziećmi, dla których była to okazja do poznania tradycji, posłuchania ludowych piosenek i do zwykłej, beztroskiej zabawy.

W organizację włączyli się zarówno mieszkańcy z Radną, panią Anna Lichotą na czele, jak i duchowni, Ochotnicza Straż Pożarna, wychowawcy i nauczyciele.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z palenia Sobótki w Byczynie i do odwiedzenia GALERII ZDJĘĆ.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us