Menu
reklama
reklama
reklama

Rajd Rodzinny w Jaworznie - z Lechem Piaseckim

rowerrajdrodz0617 26Rajd Rodzinny z Lechem Piaseckim. tak się złożyło, ze Czesław Lang nie mógł dojechać na Rodzinny Rajd Rowerowy ale Lang Team pełen jest mistrzów, stąd do Jaworzna przybył Lech Piasecki mistrz z którym jaworznianie równie wspaniale bawili się na tej wyjątkowej imprezie.

Sześciuset zarejestrowanych uczestników i kilkuset oprócz nich przebyło około dwudziestokilometrową trasę z Rynku poprzez Jeleń aż na Stadion Miejski.

W rajdzie brali udział Jaworzniccy włodarze w osobach Panów Pawła Silbeta, Dariusza Starzyckiego i Tadeusza Kaczmarka, ale przybyły i delegacje z wielu zaprzyjaźnionych miast - Teamy rowerowe.

Zapraszamy do GALERII Z II RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us