Menu
reklama
reklama
reklama

Abstrakcyjne rzeźby w Geosferze - Plener studentów ASP


geosfera40717800 53Już niedługo nasz rynek wzbogaci się o przestrzenne konstrukcje, zwane dalej rzeźbami, które powstają podczas pleneru studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Kiedy już wieczór nastaje, te dziwne, stalowe, kamienne, blaszane i drewniane elementy nabierają w promieniach zachodzącego słońca, ciekawego wyglądu, dając się sobie dokładnie przyjrzeć i zastanowić się, co oznaczają, co symbolizują, czego będą wspomnieniem bądź zwiastunem.

Na razie geosfera wydaje się być dla nich doskonałym miejscem powstawania. Jak będą prezentować się na rynku? Piszemy o tym TUTAJ.
Oprócz rzeźb na zdjęciach również inne elementy znajdujące się w najbliższej ich okolicy.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us