Menu
reklama
reklama
reklama

Motocyklista poszkodowany na Wiejskiej

wypwiejska170717 2Niezachowanie szczególnej ostrożności, co jest podstawowym obowiązkiem każdego kierującego, było prawdopodobnie przyczyną wypadku, jaki wydarzył się w poniedziałek, w godzinach wieczornych na ulicy Wiejskiej.

Informację otrzymaliśmy od  Fotografia Ratownicza Bartłomiej Lesiak

17.07.2017 ok.18:40 na ul.Wiejskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz motocyklisty, na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Jaworzno (481s21,22) ZRM (P) oraz dwa patrole policji. na czas działań droga została całkowicie zablokowana. rannego motocyklistę przetransportowano do szpitala.

wypwiejska170717 3

wypwiejska170717 1wypwiejska170717 4

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us