Menu
reklama
reklama
reklama

Rzeźby w rynkowej przestrzeni - już można podziwiać, fotografować...

rzexbarynek190717 7 z 26Nie tak dawno pisaliśmy o plenerze rzeźbiarskim który odbywał się w Geosferze z udziałem studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Na tamtejszym terenie młodzi artyści realizowali swoje wizje artystyczne, a wiedząc, że ich dzieła mają zająć miejsca na naszym rynku, zapewne wzięli pod uwagę uwarunkowania i stworzyli konstrukcje, czy jak to dziś się nazywa - instalacje na miarę naszego reprezentacyjnego placu.
Od godziny 6 rano w środę pracownicy MZDiM przewozili i umieszczali rzeźby w odpowiednich miejscach na klombach oznaczając je tabliczkami z nazwiskami autorów. Trzeba przyznać ze elementy prezentują się całkiem nieźle, uzupełniając przestrzeń. O plenerze w GEOsferze czytamy TUTAJ, a poniżej zdjęcia i film z instalowania rzeźb.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us