Menu
...
reklama

A w Jeleniu cały czas do przodujelenkanal CustomDo zakończenia prac w Jeleniu Łęgu zostało trzy miesiące. Ekipy techniczne ostro pracują. Cały czas można je spotkać na najdłuższej ulicy Zwycięstwa oraz na kilku mniejszych, pobocznych.

Z planowych 9 kilometrów kanalizacji sanitarnych zostało już ułożonych 6 kilometrów sieci. Roboty trwają nadal w środkowej części ulicy Zwycięstwa. Niebawem rozpoczną się w rejonie ulicy Zwycięstwa/Celników oraz Zwycięstwa/Biały Brzeg. Postępy w pracach widoczne są również w ulicy Wielki Dół i Kosów ? tłumaczy rzecznik MPWiK Sławomir Grucel.


Prace instalacyjne, czyli prace związane z ułożeniem pod ziemią sieci kanalizacyjnej, powinny potrwać do października. Natomiast wszystkie prace odtworzeniowe, związane z odbudową dróg, jeśli aura pozwoli i nie pokrzyżuje planów, prowadzone będą do końca listopada 2017 roku. Już teraz główny wykonawca, którym jest firma Insbud przygotowuje się do asfaltowania ulicy Dolnej i Kazimierza Bożka.
Inwestycja w Jeleniu kosztuje prawie 5 milionów zł brutto i realizowana jest dla 1200 osób. Jest częścią piątego etapu projektu ?Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzna?, który dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

 

Skomentuj

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz. Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
Nie będą publikowane:
- Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp.
- Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji.
- Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań
Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us