Menu
reklama
reklama
reklama

Piękne dziewczyny Tour De Pologne - start - Jaworzno


tour de pologne Jaworzno 2017 132Tym razem nieco inaczej.

O tym, co w TDP najważniejsze rozpisują się wszelkie media zajmujące się sportem.

Zresztą w naszym kraju każdy jest specjalistą od wszystkiego, a więc i od sportu, a w szczególności od kolarstwa, to cokolwiek by nie napisać w artykule podsumowującym start jaworznickiego etapu TDP, nie przemówi do nikogo, bo każdy i tak ma swoje zdanie.

Nie wątpimy jednak, że pozytywne, doceniające doskonałą organizację i walory naszego Jaworzna.


A więc w tym roku pozostaniemy przy garstce zdjęć, ale oprócz tych, które pokazują VIPów, kolarzy, ważne osobistości i to, mamy dla naszych czytelników trochę zdjęć zza kulis, czyli pokazujące co się działo poza główną areną.

tour de pologne Jaworzno 2017 69Jaworzno było na ustach całej Polski, w Jaworznie znaleźli się goście z całej europy.

Znamiennym jest jednak fakt, że nasze miasto spodobało się tym, którzy tu jeszcze nie byli, oraz utwierdziło w przekonaniu o tym że to fajne miasto, tych, którzy tu powrócili po jakimś czasie.

Nam zaimponowały dziewczyny, które na tle logo i nazwy Jaworzna, rozbiły sobie autoportret. Brawo, kimkolwiek i skądkolwiek jesteście!


Mamy również mała galerię, która pokazuje dziewczyny Tour de Pologne. I te, zatrudnione jako hostessy, Jak i te , które przybyły aby kibicować, oraz miło spędzić czas.
Dziewczyny poniżej, a do galerii pozostałych zdjęć - zapraszamy TUTAJ.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us