Menu
reklama
reklama
reklama

Laserowy paintball na rynku - dobra zabawa dla dzieciaków

godzina w Jaworzno 2017 24Fajna zabawa, nie tylko dla dzieci. Przecież w paintball bawią się w zasadzie przede wszystkim dorośli. Są jednak różnice. W paintballu typowym można oberwać kulką i poczuć nawet dość dotkliwie rozpryśnięcie się farby na czole, czy innej części ciała. W paintballu laserowym poczuć się nie da trafienia. Trzeba je usłyszeć.
Przed uczczeniem godziny "W" na rynku odbyły się pokazowe mecze laserowych paintballistów, w tym wypadku dzieci, które w drużynach dwuosobowych, również dziewczęcych próbowały trafić w czułe punkty przeciwników.
Bez bólu, bez stresu i bez nazywania tej zabawy strzelaniną.
To markowanie, czyli oznaczanie przeciwnika laserowym promieniem. I jako taka zabawa jest dobrą nauką przewidywania, sprawności, taktyki i umiejętności "stawania się" niewidzialnym.
Zdjęcia z laserowego paintballa Laser Tag Zoltar mamy poniżej.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us