Menu
reklama
reklama
reklama

Piękne dziewczyny z Jaworzna na Tygodniu Kutury Beskidzkiej

Jawor 5 CustomTydzień Kultury Beskidzkiej to coroczne święto folkloru, tradycji, muzyki, obyczajów i przede wszystkim mieszkańców Beskidów ale nie tylko.
Również tych, którzy kulturę tę kochają i uprawiają w jakikolwiek sposób. W Jaworznie mamy osoby zafascynowane ludowością w tym ludowością Beskidów , a ponieważ już w zasadzie profesjonalnie, zespoły śpiewacze w Jaworznie wciąż obdarowują nas woja muzyką, to na pewno podwód do pokazania tego właśnie na spotkaniach folklorystycznych odbywających się w ramach Tygodnia Kultury Beskidzkiej.

W tym roku z Jaworzna pojechały trzy reprezentacje naszego miasta, a to Jaworznianki, Szczakowianki i zdobywający coraz większą popularność wśród zarówno młodzieży jak i starszych, zespół jawor z Jelenia, łączący w sobie młodość, doświadczenie, nowoczesność i tradycję.
Zobaczmy na filmie jak Jawor prezentował się na scenie w Wiśle.Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us