Menu
reklama
reklama
reklama

Święto latawca na rynku - była piękna pogoda i mnóstwo atrakcji

swietolatawca20170826 27Jak święto atawca, to i musi być akcent z latawcami i to akcent mocny.

W sobotnie popołudnie na Rynku w Jaworznie królowały piękne kolory, śmiech dzieciaków, radość organizatorów, kiedy ten śmiech mogli obserwować.

Pogoda nie zawiodła, choć jeszcze na chwilę przed rozpoczęciem imprezy niebo zasnuło się stalowymi chmurami. Pokropiło, postraszyło i odeszło w dal.

Święto latawca jest organizowane przez Świetlicę Środowiskową "Pod Kolegiatą", ale bez wsparcia empatycznych ludzi i organizacji nie byłoby pewnie takie wesołe i bogate.swietolatawca20170826 38Dziękujemy w imieniu wszystkich Gminnej Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych, Posłowi na Sejm, Panu Dariuszowi Starzyckiemu, którego reprezentował Pan Maciej Stanek - Dyrektor biura poselskiego, dziękujemy Radnemu Rady Miejskiej, Panu Dawidowi Domagalskiemu i wszystkim dorosłym, którzy bez wahania poświęcili swoje sobotnie godziny, aby wszystko udało się jak zaplanowano.

Oprócz zabaw na wielkim dmuchanym zamku, były konkursy sprawnościowe, malowanie twarzy, było stanowisko z balonikami, z których fachowe dłonie dziewcząt wyczarowywały przeróżne postacie. Były konkursy rysunkowe i jeden najważniejszy konkurs na najpiękniejszy latawiec.
Zobaczmy zdjęcia z tego wspaniałego wydarzenia pod koniec wakacji.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us