Menu
reklama
reklama
reklama

Letni Festiwal Rocka - Wyniki plebiscytu już są znane

lfr17wyniki 1 Custom27 sierpnia odbył się ostatni, 6 koncert organizowany w ramach Letniego Festiwalu Rocka. Po zaprezentowaniu się wszystkich 18 zespołów ( Pod Prąd, Afternoon, The Flickers, Bao, Polandia, Grafen, Wyjście Awaryjne, Szachmat, Blackbird, Sis Nombre, Owilż, Flawless Red Guns, Mastermen, Noc Na Wycieraczce, now, Gentle Blow, The Sudden Entrance, Eder ), z niemal całego śląska ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Pszczyna, Istebna), małopolski ( Trzebinia, Chrzanów) oraz jeden z woj. opolskiego (Praszka) jednogłośnie stwierdzamy, że za rok odbędzie się kolejna edycja. Każdy zespół biorący udział w LFR 2017 zaprezentował się publiczności w blisko godzinnym repertuarze. W sumie na scenie klubu zaprezentowało się 92 muzyków, których wysłuchało 590 odbiorców koncertów.

      lfr17wyniki 2 CustomPodczas trwania całego festiwalu prowadzony był konkurs publiczności na najlepszą kapelę, głosowanie odbywało się na fanapage klubu „Relax”. Głosujący mieli realny wpływ na to jaki zespół zagra podczas urodzin zespołu Mandat z takimi zespołami jak: Załoga Andrzeja, Mandat, Farben Lehre (2 września) a jaki zaprezentuje się podczas IV ProRock Festiwalu w kwietniu.
Głosowanie trwało od rozpoczęcia festiwalu,23 lipca do 31 sierpnia.
Dokładnie o północy poznaliśmy zwycięzców, na pierwszym miejscu uplasował się zespół z Rudy Śląskiej „Flawless Red Guns” otrzymując 1460 głosów, zapewnia im to płatny koncert w kwietniu, natomiast na drugim miejscu znalazł się zespół z Gliwic „Blacbird” otrzymując 1009 głosów i to ich usłyszymy podczas koncertu 2 września.
Wszystkim zespołom gratulujemy wspaniałych koncertów :)
Wszystkie relacje - LINKI PONIŻEJ

Przeczytaj również - relacje z wszystkich koncertów - oraz zdjęcia i video.:

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us