Menu
reklama
reklama
reklama

Jaworznickie ZOO - można tu spędzić całe popołudnie


zwierzakikolazNajbardziej podekscytowane są małpy - ciekawskie, gapią się i kombinują, co też my, po drugiej stronie siatki robimy. Pewnie współczują nam życia w klatce.

Wprawdzie bardzo małe, zmieszczą się na dłoni, jednak kiedy popatrzeć im w oczy, kiedy one w oczy obserwatorowi zerkną, nie ma wątpliwości, że to istoty na swój sposób, a nawet nieco na nasz, ludzki, myślące.

Najmniejsze zainteresowanie tym, co dzieje się wokół, oprócz zwierzaków śpiących, przejawia, a w zasadzie nie przejawia krokodyl. Tak, zaraz odezwą się głosy tych, kórzy zobaczą zdjęcie stwora - przecież to nie krokodyl! Nooo, mów tam sobie. Ma paszczę, ma zęby? Ma ogon? Ma! No to krokodyl.

zwierzakimajster 137A oprócz nich w tym małym, acz bardzo bogatym w gatunki jaworznickim zoo możemy zobaczyć naprawdę imponującą liczbę, rybek, ptaków, gryzoni, i kilka egzotycznych stworów, jakby to klasyk powiedział "N pies ni wydra - coś na kształt świdra".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z popołudnia w zoo, a jutro na wycieczkę, oglądać podziwiać, interesować się i nabywać.

Mieć w domu zwierzaka, to naprawdę świetna sprawa. Ale niech to nie będzie chwilowa fascynacja.
Zwierzak, nawet rybka, nawet pirania, która nie ma nic innego do roboty, tylko czekać na palec wsadzony pod wodę, albo krokodyl, kórego egzystencja polega na "nicnierobieniu" oprócz czekania na żarło.
UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .


 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us