Menu
reklama
reklama
reklama

Charytatywnie dla Hospicjum zagrał Józef Skrzek


skrzekhospicjum0917 54Koncert charytatywny dla jaworznickiego Hospicjum Homo Homini miał w tym roku zupełnie innych charakter niż dotychczas co rok we wrześniu.

Tym razem na rynku, w plenerze, kiedy to wydawało się że może się z powodu deszczu nie udać, padać przestało, w jednej chwili jakby cieplej się zrobiło, jakby wiatr ustał i okazało się że publiczność zapełniła widownię, a Józef Skrzek ze swoją córką Elżbietą i profesorem Henrykiem Janem Batorem stworzyli niepowtarzalną atmosferę zbudowaną przez pieśni sławiące Najwyższego Pana i oddaniu się pod Jego opiekę.


Można było bardzo łatwo zapomnieć o rzeczywistości, można było zanurzyć się w kontemplacje, tudzież modlitwę, ale niewskazane było czynić to z zamkniętymi oczami, bowiem na frontowym trójkącie kościoła - kolegiaty zostały wyświetlone niezwykłe laserowe animacje zmieniające co chwilę witraże i otaczające je ściany w mozaikę linii i innych kształtów geometrycznych.


Do obejrzenia animacji zapraszamy do TEGO ARTYKUŁUskrzekhospicjum0917 46Na koncert przybyli między innymi hospicyjni wolontariusze, personel placówki wraz z Panią Marią Bryłą, prezes Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta, oraz władze miasta - Prezydent Pan Paweł Silbert ze swoimi zastępcami Panią Moniką Bryl i Panem Tadeuszem Kaczmarkiem którzy nieustannie wspierają tę wyjątkową instytucję.

Za naszym pośrednictwem wyrazy wsparcia i uznania dla pracy wszystkich zaangażowanych w działalność hospicyjną, życzenia wiary w moc empatii i siły do dawania radości ale i ulgi w cierpieniu przekazuje Poseł na Sejm RP, Pan Dariusz Starzycki


UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

Komentarze   

# Albeusz 2017-09-20 23:11
Czy on tak charytatywnie zagrał, to ja nie jestem pewien. Serio> Nie wziął ani grosza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us