Menu
reklama
reklama
reklama

Poszukiwani wolontariusze - MOPS zaprasza

 

wolont0917Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej po raz kolejny poszukuje wolontariuszy, szczególnie uczniów szkół ponadgimnazjalnych, do stałej współpracy. Nasza akcja polega na wspieraniu dzieci i młodzieży przebywających w rodzinach zastępczych poprzez pomoc w nauce.

Zadaniem wolontariuszy jest udzielanie korepetycji z wybranego przez siebie przedmiotu wspólnie wybranej osobie. Spotkania pod opieką pracowników MOPS odbywają się w różnych częściach Jaworzna przez trzy dni w tygodniu. Wolontariusz sam decyduje, w jaki dzień chce pomagać. Jedno spotkanie z naszym podopiecznym to zwykle godzina zegarowa.

Z każdym wolontariuszem podpisujemy stosowne porozumienie (ubezpieczenie na czas trwania naszych zajęć) i oferujemy sympatyczne warunki pracy

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us