Menu
reklama
reklama
reklama

Koty z Kociego Domu czekają na dom na zimę

kotywrzesien17 13Koty, którymi opiekują się organizacje opieki nad zwierzętami losu słodkiego nie mają. Bo choć pracownicy opiekujący się nimi dokładają wszelkich starań, aby czuły się jak najlepiej, to jak może się czuć kot, który musi przebywać w klatce.

Musi, bo koty puszczone samopas w kocim domu bardzo szybko zaczęłyby ze sobą rywalizować i walczyć. Każda klatka jest wyposażona w kuwetkę i miskę oraz wyścielona jest miękkimi kocykami, To cały koci świat.

A kiedy obca osoba wchodzi do pomieszczenia z kotkami, widzi jak bardzo pragną one ludzkiego ciepła. miałczą, prosząc o choćby pogłaskanie.


kotywrzesien17 5Przecież tak niewiele potrzeba kotom, miska karmy dziennie, trochę pieszczot i miejsce do spania oraz toaleta.
Oglądając zdjęcia zastanówmy się, czy nie wziąć kota do domu. Kot pomoże w stresie, kot pomruczy przed snem. Same pozytywy z posiadania kota w domu...
Zapraszamy na ulicę Olszewskiego do Kociego Domu
Wystarczy zadzwonić i umówić się na wybranie zwierzaka, na podpisanie umowy i.. nasz dom zmieni się w dom jeszcze lepszy, bo przyjazny dla naszych braci mniejszych.
Dzwonimy:
Pani Ula – 504 550 522,
Pani Gabrysia – 600 827 476

A może ktoś nie chce mieć kota w domu ale na sercu leży mu dobro tych istot?

Można wesprzeć TOZ przeznaczając 1% ze swojego podatku KRS: 0000154454

Można i przekazać darowizny na konto z dopiskiem „na cele statutowe”, „na pomoc zwierzętom”, „na działalność bieżącą Oddziału”, nr konta: 09 1020 2528 0000 0602 0111 6946

Obecnej zimy Dom Tymczasowy potrzebuje węgla, pożywienia. Jeśli ktokolwiek ma możliwość "załatwienia" czegokolwiek. Prosimy o wsparcie.
Dom przyjmie również żwirki, karmę koce, pledy, kosze, materacyki. To są rzeczy, które dość często trzeba wymieniać, a koty muszą mieć na czym spać.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us