Menu
reklama
reklama
reklama

Tężnia solankowa w Geosferze - doskonały pomysł - wystarczy zagłosować

 

geotezniaaTo będzie subiektywne wskazanie, ale biorąc pod uwagę niezwykłość projektu, wydaje się on wyśmienitym zarówno pod względem merytorycznym, jak i wartościowym dla miasta i jego mieszkańców.

Zdrowie przede wszystkim - wszystko inne możemy mieć albo nie. Zdrowie jest niezbędne.

Tego typu kuracje były stosowane już wielki temu. W XVII wieku odkryto zbawienną moc powietrza nasyconego specyficznym aerozolem wody i soli.

Dzięki przebywaniu w tężni można skutecznie leczyć schorzenia dróg oddechowych, zapalenie zatok, rozedmę płuc, ale i nadciśnienie tętnicze, czy różnego rodzaju alergię.

PROCEDURA GŁOSOWANIA
Link do głosowania znajduje się
TUTAJ - zapraszamy, zachęcamy

Doskonale można również wzmocnić odporność organizmu i kondycję!

Wymienione schorzenia, bardzo popularne, zwykle leczy się farmakologicznie zapominając o rewelacyjnej metodzie naszych babć, prababć, wyjeżdżających na terapię, czy na wczasy "do wód"..

Ciechocinek, Konstancin, Inowrocław, to najbardziej znane miejsca tego typu. Są tam potężne urządzenia wiekowe, ale skuteczne. Nam wystarczy mniejsza tężnia, którą możemy mieć ot tak, w zasadzie na zawołanie, już za rok, w okolicy przedstawionej na zdjęciu.Geosfera Jaworzno Sasanki 220417 65

Propozycja wybudowania tężni solankowej padła z inicjatywy Pań: Jadwigi Grzybek, Marii Królikowskiej i Teresy Ptak.

Obiekt ma znaleźć się w Geosferze, czyli w miejscu wymarzonym !

Zarówno otoczenie sprzed wieków, sprzed epok, jak i już sam mikroklimat specyficzny, wśród skał i podłoża pamiętającego dinozaury, zachęcać będzie do odwiedzania tego miejsca.

Nasz typ do głosowania w Jaworznickim Budżecie Obywatelskim na rok 2018 to Numer 6

 • Jadwiga Grzybek, Maria Królikowska, Teresa Ptak "Budowa tężni solankowej w Geosferze" - KLIK
 • PROCEDURA GŁOSOWANIA
  Link do głosowania znajduje się
  TUTAJ - zapraszamy, zachęcamy

   

  Dodaj komentarz

  Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Napisz komentarz.
  Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


  Kod antyspamowy
  Odśwież

  Powrót na górę

  Instytucje miejskie

  Kultura

  Polskie portale

  INSTYTUCJE

  Miasta różne

  Follow Us