Menu
reklama
reklama
reklama

Wielki konkurs fotograficzny stowarzyszenia Jaworzno To My

konkurs jaworznowobiektywieNależy się spieszyć, bo przebranie zbiorów fotografii zrobionych przez kilka miesięcy i wybranie tej najlepszej, może trochę potrwać.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu fotograficznego organizowanego przez Stowarzyszenie
"Jaworzno To My",
pod tytułem "Jaworzno w obiektywie" będzie trwało tylko do 16 listopada.

Ale warto, bo najlepsze zdjęcia maja szansę znaleźć się w kalendarzu na rok przyszły, a i nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie JTM będą atrakcyjne.


Wszystkie zasady uczestnictwa i warunki jakim powinny odpowiadać przesłane na konkurs zdjęcia, znajdują się w regulaminie, dostępnym pod adresem  - REGULAMIN_KONKURSU_-_JAWORZNO_W_OBIEKTYWIE.pdf

Do pobrania jest również karta uczestnictwa - FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_-_JAWORZNO_W_OBIEKTYWIE.doc którą należy wypełnić i przesłać wraz z zdjęciem na adres elektroniczny organizatora jaworznotomy@gmail.com

 

Zapraszamy do szukania w zbiorach, albo do wycieczki z aparatem w celu wyszukania tego najważniejszego, jedynego kadru.
Warto jednak zwrócić uwagę na jakość zdjęcia, opisana w regulaminie, bo zdjęcia nie odpowiadające wymaganej rozdzielczości, choćby były najpiękniejsze, po prostu nie przejdą przez sito kwalifikacji.
konkurs1 jtmplak

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us