Menu
reklama
reklama
reklama

Napiękniejsze kartki świąteczne umieją zrobić dzieci

kartkigkrpa1117 321 listopada Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych podsumowała ogłoszony kilka tygodni wcześniej konkurs plastyczny dla dzieci, polegający na przygotowaniu świątecznej kartki z życzeniami.
Obrady były jak zwykle burzliwe. Wszystkie kartki były przepiękne, jednak zadaniem jury było wyłuskać te, które zostały zrobione jak najbardziej własnoręcznie przez dzieci z minimalną pomocą rodziców. To nie zawsze udaje się ocenić, ale chodzi o to, aby nagrodzić dzieci, które najwięcej dały swojej inwencji w prace konkursowe. brano pod uwagę wiek dzieci oraz technikę wykonania prac.
Wyniki konkursu podamy niebawem, a dziś krótki reportaż z obrad nad poszczególnymi grupami zgłoszonymi do konkursu

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us