Menu
reklama
reklama
reklama

Rostrzygnięty konkurs fofotograficzny Stowarzyszenia "Jaworzno to My"

 

konkursfotojtm 13W sobotni, mroźny dzień w siedzibie stowarzyszenia "Jaworzno To My", odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie fotograficznym. Konkurs był trudny i nie dla wszystkich, ponieważ podstawowym założeniem organizatora było przyjmowanie zdjęć zrobionych wyłącznie aparatami fotograficznymi bądź dronami, z wyłączeniem telefonów. A więc konkurs nie dla każdego dysponującego jakimkolwiek narzędziem do utrwalania obrazu.
Jak przyznaje Kamil Łach, Prezes Stowarzyszenia, prace konkursowe były na bardzo wysokim poziomie. Jury nie miało łatwego zadania wybrać najlepsze prace. Cieszymy się, że do konkursu zgłosiło się naprawdę sporo osób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach, które Stowarzyszenie ,, Jaworzno to My" będzie organizować.

 

Wybrano trzy najlepsze zdjęcia, dla autorów których nagrody ufundowało Stowarzyszenie, a czwarte zdjęcie otrzymało wyróżnienie z nagrodą portalu MojeJaworzno.

A więc ogłaszamy":

Pgrzelka

 

1 miejsce Paulina Grzelka
(za Paulinę nagrodę odebrała mama)

 

 

 

 Merd

 

2 miejsce Michał Erd

 

 

 

 

 


Kwojtyla

 

3 miejsce Kamil Wojtyła

 

 

 

 

 KbajdaWyróżnienie Krzysztof  Bajda

 Gratulujemy i zapraszamy o śledzenia naszych newsów, wśród których będą pojawiać się informujące o konkursach.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us