Menu
reklama
reklama
reklama

Choinka na rynku już w pełnym blasku - setki jaworznian bawiło się mikołajowo

mikolajrynek21217 1Zapalenie lampek na choince w okresie przedświątecznym est już w Jaworznie tradycją. Zawsze odbywa się to w jakiś inny, nowy, niepodziewany sposób.

Któregoś roku "odpalano" coś w rodzaju ładunku wybuchowego, aby światełka rozbłysły magią kolorów, a dziś uczyniono to w towarzystwie niezwykłego smoka, który był w niewoli przepięknej śnieżynki sypiącej wokół gwiezdnym pyłem, uwodzącą męska część zgromadzonych na rynku jaworznian.

Czy udał się jej, jak legendarnej Lorelei, złapać w swe wnyki jakiegoś łatwowiernego, łasego na urodę białogłowy młodzieńca?


mikolajrynek21217 43Tego nie wiemy, ale wiemy, że warto było zrobić parę zdjęć księżniczce, bo taka okazja może się ponownie nie zdarzyć.

Na rynku byli radni, władze miasta oraz setki jaworznian z dziećmi, które już chyba spragnione były okresu przedświątecznego i klimatu oczekiwania na prezenty przynoszone najpierw przez Świętego Mikołaja, a potem znajdowane pod choinką.

A jaworznicka choinka piękna, dostojna, z ozdobami wprost z Betlejem, świecąca się biało-błękitnymi  światełkami, przyciągająca wzrok każdego przechodnia.
Zapraszamy do obejrzenia naszej
galerii bajkowych zdjęć z mikołajowego 2 grudnia na rynku.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us