Menu
reklama
reklama
reklama

Rejs Niepodległości - głosuj na Madzię i Tomka

glomadziatomekMadzię Ples czytelnicy naszego portalu znają doskonale.
Ona to od wielu lat umila wszelkie miejskie wydarzenia kulturalne swoim pięknym głosem.
Wychowanka Pana Zbigniewa Rutkowskiego, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród na festiwalach piosenki, dziś pojawia się w mieście rzadziej z racji studiów w dalekim mieście.

Ale nie zapomina o Jaworznie i kiedy tylko pojawiła się możliwość wyrażenia sympatii do swojej małej ojczyzny zrobiła to.


Magda bierze udział w konkursie o udział w jednym z etapów rejsu dookoła świata Darem Młodzieży. Jest to tak zwany "Rejs Niepodległości".
Tak pisze prośbę do znajomych i wszystkich , którzy chcą jej pomóc: "Potrzebujemy z moim chłopakiem, Tomkiem Gąsiorem, głosów pod zdjęciami, aby przejść do drugiego etapu konkursu.
Oboje nie lubimy spamu i rzadko prosimy o lajki, ale tym razem postanowiliśmy zawalczyć o nasze marzenia. Potrzebujemy Twojego głosu w konkursie o udział w Rejsie Niepodległości, czyli rocznym rejsie Darem Młodzieży dookoła świata. Zwycięzcy konkursu będą mogli popłynąć na jeden z etapów tego rejsu i bardzo chcielibyśmy znaleźć się wśród nich.:
A więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko prosić o wsparcie Madzi i Tomka
Zapraszamy na profil - https://www.facebook.com/events/137459660275482/ - tu można znaleźć informację, jak i gdzie głosować.
Cała sprawa trwa kilka sekund, a możemy sprawić radość naszym znajomym.
Gorąco zachęcamy do tego wspaniałego gestu.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us