Menu
reklama
reklama
reklama

Aktywne jaworznianki coraz prężniej!

aktyne0118 1 z 6Za nami trzecie spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbyło się w piątek, 18 stycznia br., w sali obrad Urzędu Miejskiego.

Pomysłodawczyniami cyklu Aktywne Jaworznianki są Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska.

W inicjatywę spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

aktyne0118 2 z 6Trzecie spotkanie było okazją do poszerzenia wiedzy nt. na temat dofinansowań na rozwój pracodawcy i pracowników.

Zebrane uczestniczki otrzymały wiedzę na temat szkoleń i kursów, jak skutecznie prowadzić sprzedaż w internecie czy jak zaplanować zaczynający się właśnie rok w biznesie. Po wykładach zebrane Panie w ramach efektywnego networkingu wzięły udział w wielkiej wymianie wizytówek.
(za UM.kaworzno.pl)Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us