Menu
reklama

Spotkanie noworoczne w PPOW

  • Autor 

ppowspotknowor220117 17Rokrocznie w Powiatowej Placówce Opiekuńczo Wychowawczej organizowany jest dzień będący połączeniem okresu świątecznego z noworocznym - to jedyny taki dzień, kiedy do Domu zapraszane są osoby z zewnątrz, które mogą spotkać się z wychowankami, porozmawiać, wspólnie spędzić czas, a wychowankowie wystawiają jasełka i przyjmują gości poczęstunkiem.

Tym razem były one w formie scenki teatralnej mówiącej przede wszystkim o wspólnocie, jaka powinna charakteryzować zarówno przyjaciół, jak i członków rodzin.

Na zaproszenie dzieci i personelu przy ulicy Hetmańskiej zjawili się radni oraz osoby, które wspierają organizacyjnie i finansowo placówkę.


ppowspotknowor220117 3Dzięki im, jak powiedziała Pani Elżbieta Motyka, Dyrektor PPOW, wychowankowie nie tylko mogą realizować normalne, codzienne obowiązki, ale mają dużo dodatkowych radości, które trudno przecenić.
Jasełka wystawiły zarówno dzieci jak i młodzież, bo przekrój wiekowy mieszkańców domu jest bardzo zróżnicowany.
Wśród nich można było dostrzec prawdziwe talenty aktorskie i wokalne. Ich dostrzeżenie i rozwój to zasługa wychowawców, którzy nie szczędzą energii i poświęcenia, aby prawdziwie ukształtować charaktery i umiejętności młodych, ludzi, którzy niedługo będą musieli wkroczyć w dorosłość i zorganizować sobie życie nie tylko pod względem rodzinnym zawodowym, ale też w kwestii realizacji swoich zainteresowań, hobby, talentów.

Z popołudnia w PPOW mamy kilka zdjęć, do których obejrzenia zapraszamy.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us