Menu
reklama
reklama
reklama

Spotkanie noworoczne w PPOW

ppowspotknowor220117 17Rokrocznie w Powiatowej Placówce Opiekuńczo Wychowawczej organizowany jest dzień będący połączeniem okresu świątecznego z noworocznym - to jedyny taki dzień, kiedy do Domu zapraszane są osoby z zewnątrz, które mogą spotkać się z wychowankami, porozmawiać, wspólnie spędzić czas, a wychowankowie wystawiają jasełka i przyjmują gości poczęstunkiem.

Tym razem były one w formie scenki teatralnej mówiącej przede wszystkim o wspólnocie, jaka powinna charakteryzować zarówno przyjaciół, jak i członków rodzin.

Na zaproszenie dzieci i personelu przy ulicy Hetmańskiej zjawili się radni oraz osoby, które wspierają organizacyjnie i finansowo placówkę.


ppowspotknowor220117 3Dzięki im, jak powiedziała Pani Elżbieta Motyka, Dyrektor PPOW, wychowankowie nie tylko mogą realizować normalne, codzienne obowiązki, ale mają dużo dodatkowych radości, które trudno przecenić.
Jasełka wystawiły zarówno dzieci jak i młodzież, bo przekrój wiekowy mieszkańców domu jest bardzo zróżnicowany.
Wśród nich można było dostrzec prawdziwe talenty aktorskie i wokalne. Ich dostrzeżenie i rozwój to zasługa wychowawców, którzy nie szczędzą energii i poświęcenia, aby prawdziwie ukształtować charaktery i umiejętności młodych, ludzi, którzy niedługo będą musieli wkroczyć w dorosłość i zorganizować sobie życie nie tylko pod względem rodzinnym zawodowym, ale też w kwestii realizacji swoich zainteresowań, hobby, talentów.

Z popołudnia w PPOW mamy kilka zdjęć, do których obejrzenia zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us