Menu
reklama

Rodzinne kolędowanie - wspaniałe wydarzenie w kolegiacie

  • Autor 

koledowanierodzinne0118 165Z pomysłu na rodzinne kolędowanie w jaworznickiej kolegiacie, zrodził się cały wieczór zagospodarowany przez kilkunastu wykonawców,

którzy przyciągnęli bardzo obfitą publiczność. Kolędowanie pod patronatem Prezydenta Jaworzna, Pana Pawła Silberta odbyło się nie po raz pierwszy.

Jak zapewnia Pan Dawid Domagalski, zajmujący się konferansjerką całego przedsięwzięcia, jest pewne, że takie wieczory przejdą do tradycji, bo chętnych na występy jest coraz więcej. Organizatorem kolędowania był ksiądz Adrian Piętka z Kolegiaty św. Wojciech i św. Katarzyny

koledowanierodzinne0118 65W niedzielę, 28 stycznia po wieczornej mszy świętej wystąpili: Zespół Duall, Lidia Tobiasz, Magdalena Łatak, Marta, Karolina i Hanna Stępniewskie, Zuzanna Sopata, Natalia Bera, Anna Ryba, Chór parafialny pod batutą Wojciecha Gawlasa, zespół "Piętro wyżej", Natalia Patrzyk, Scholka Parafii św. Wojciecha oraz gwiazda wieczoru "Orkiestra przede Wszystkim Rozrywkowa".

Wprawdzie na miano gwiazdy mógł zasługiwać każdy z wykonawców, to przyjmijmy, że ten ostatni zespół okreśłimy właśnie tak.
I tu trzeba wyrazić zachwyt nie tylko nad kunsztem zespołu, co i nad umiejętnościami wokalnymi księdza Adriana, który w tak brawurowy sposób zaśpiewał w stylu góralskim, że publiczność po prostu wstrzymała oddech.
Mamy fragment na filmie.

Zapraszamy do GALERII ze zdjęciami z koncertu oraz do obejrzenia skrótu video.


Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us