Menu
reklama

Koncert "Elektryczny" Fabryki Talentów

  • Autor 

fabrykatalentow240118 29Koncert młodzieży uczącej się w Fabryce Talentów odbył się po raz kolejny w Młodzieżowym Domu Kultury.

Tym razem to widowisko, nazwane elektrycznym, ponieważ muzyka wybrana i zagrana do tego wydarzenia była skojarzona tak aby wszystko czyniło wrażenie mniej więcej związane z elektryczną odmianą muzyki rozrywkowej.

Czyli gitary, instrumenty klawiszowe mocna perkusja oraz repertuar niekoniecznie pierwotnie kojarzony z prądem, ale tu zaaranżowany tak, aby było mocno, głośno  i rzeczywiście prądotwórczo.

Ten prąd przechodził przez rzędy publiczności co chwilę kiedy kolejne utwory zaczęli śpiewać kolejni wykonawcy a było ich aż dwunastu.

fabrykatalentow240118 98W większości po angielsku, ale znalazły się, ku uciesze polonofiliów i utwory polskie.

Niemniej jednak było ich zdecydowanie mniej, ale obiecano, że następny koncert będzie już całkowicie w naszym języku, co pozwoli nielingwistom cieszyć się również interpretacjami i ocenić jak młodzi artyści radzą sobie z emocjami zawartymi w tekstach.

A z koncertu czwartkowego mamy GALERIĘ - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA z prośbą o nieściąganie, a udostępnianie zdjęć - odpowiednia opcja znajduje się w prawym górnym rogu przy każdym zdjęciu. 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us