Menu
reklama

Neo-Nówka - pięciominutówka...

  • Autor 

neonowka 090218 22W Jaworznie odbyło się jedno z premierowych przedstawień kabaretu Neo-Nówka pod tytułem "Kazik sam w domu". Nowe skecze, nowe piosenki, nowa scenografia i przede wszystkim renoma kabaretu przyciągnęły tłumy.

Impreza zorganizowana została przez niezależnego organizatora, który w Jaworznie skorzystał wyłącznie z wynajmu hali przywożąc własne nagłośnienie, własne światła, mało tego nawet własne krzesła. Publiczność tylko przyszła nasza.

Rozmach realizacyjny zrobił wrażenie, podobnie jak wrażenie robi częstotliwość wystawianych spektakli.
Wystarczy spojrzeć na "rozkład jazdy" zespołu i można dostać zawrotu głowy, zadając sobie pytanie,czy taka częstotliwość - czasem i dwa razy dziennie, wystawiania przedstawienia, nie odbije się na jego jakości. Wykonawcy i ich menago zapewniają że odsypiają solidnie, a siły regenerują bardzo szybko.


neonowka 090218 11Zmęczenie chyba jednak przecież musi dać znać o sobie. Ale to w sumie nie nasz problem. Publiczność skądinąd musi być zadowolona. Zapłaciła przecież za bilety :)

Tylko pięć minut dano dla fotografowania występu NeoNowki, więc niewiele się dało dla naszych czytelników zrobić.

Ale pozostajemy z szacunkiem dla wykonawców i nie nadużywamy łaski, jaką nas obdarzył, nie oszukując, nie chowając się z obiektywem po kątach.

Choć jeszcze niespełna 10 lat temu przed występem w Jaworznie szukano fotografów, proszono o zrobienie zdjęć i przesłanie kabaretowi w celu udokumentowania na stronie zespołu wizyty w naszym mieście. Zdjęcia są tam do tej pory!

neonowka 090218 21Tym razem już rozgłosu kabaretowi nie potrzeba i bezwzględnie wyegzekwował wyłączenie aparatu, a tym samym opuszczenie hali.

No cóż, sława powoduje zmianę geometrii spojrzenia na media. Ważne, że było śmiesznie, głośno i rozrywkowo.

Podobno to nowy program i jest parcie na nieujawnianie żadnych szczegółów w internecie. Hmm, zdjęcia, dobre zdjęcia, wydaje się, mogą zachęcić do kupna biletów.... Widać zmieniły się priorytety, ale nie ma tego złego... kilka zdjęć mamy, a wczesne zakończenie tej przyjemności pozwoliło odwiedzić jeszcze inne miejsce w mieście, o czym w innym artykule.Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us