Menu
reklama
reklama
reklama

Dla kolekcjonerów, zbieraczy, hobbystów - pchli-targ.eu

 


pchli150516005Pchli targ organizowany jest zazwyczaj z okazji festynu, świątecznego jarmarku, albo w danym regionie.
Można tam dokonać zakupów ciekawych przedmiotów w bardzo korzystnej cenie. Można także się targować, aby uzyskać jeszcze lepszą wycenę.

Dla kolekcjonerów

Osoby zbierające okazy do swoich kolekcji bardzo chętnie odwiedzają takie miejsca, gdyż zawsze istnieje jakaś szansa, że akurat coś się tam dla nich znajdzie. To może być kolejny element serii, albo jakiś ciekawy unikat, który trudno znaleźć, albo większość jego nakładu już się wyczerpała. W innych przypadkach, może się tez okazać, że większość egzemplarzy uległa zniszczeniu i dlatego czas najwyższy uzupełnić kolekcję ponownie.


Sportowe gadżety

 

Na pchlich targach można wyróżnić różne kategorie, ale najbardziej znane z nich, to: biżuteria, starocie, sportowe gadżety, czy na przykład książki, no i wszelkie przedmioty które można kolekcjonować, czyli w zasadzie wszystko.
Pchli targ online

Chociaż pchle targi organizowane są zazwyczaj pod gołym niebem, albo jako wyprzedaż garażowa, to także online można spotkać już tego rodzaju przedsięwzięcia, jeden z nich jest dostępny na stronie http://pchli-targ.eu

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us