Menu
reklama

Pobiegli Tropem Wilczym aby uczcić Niezłomnych

  • Autor 

wilczymtropem40318 33Udał się Bieg Wilczy. Impreza pod tym tytułem to ogólnopolska akcja upamiętniająca Żołnierzy Wyklętych.

To jedna z największych w ten sposób zorganizowanych akcji, do udziału w której każdy może się zapisać na jednej stronie internetowej, oczywiście określając, w jakim mieście chce wziąć udział we wspólnym pokonywaniu kilometrów.

W Jaworznie zapisało się około 150 osób, które miały do dyspozycji dwie trasy krótszą - ok 2 km. i dłuższą - 8 km. Oczywiście, jak to zwykle bywa, osoby mocniejsze przebiegły oba dystanse.


Park lotników zaroił się od dzieci rodziców i wytrawnych biegaczy, dla których w dzień, kiedy mróz odpuścił i pozwolił odetchnąć od srogiej zimy pełna piersią, był niejako początkiem sezonu.

Ze słowami Chwała Bohaterom i Cześć Niezłomnym, poświęcono przedpołudnie niedzielne oddając nieco wysiłku w hołdzie bohaterom.

fotouslugiaUWAGA Miej szacunek dla mojej pracy. Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us