Menu
reklama

Smolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

reklama

Pobiegli Tropem Wilczym aby uczcić Niezłomnych

wilczymtropem40318 33Udał się Bieg Wilczy. Impreza pod tym tytułem to ogólnopolska akcja upamiętniająca Żołnierzy Wyklętych.

To jedna z największych w ten sposób zorganizowanych akcji, do udziału w której każdy może się zapisać na jednej stronie internetowej, oczywiście określając, w jakim mieście chce wziąć udział we wspólnym pokonywaniu kilometrów.

W Jaworznie zapisało się około 150 osób, które miały do dyspozycji dwie trasy krótszą - ok 2 km. i dłuższą - 8 km. Oczywiście, jak to zwykle bywa, osoby mocniejsze przebiegły oba dystanse.


Park lotników zaroił się od dzieci rodziców i wytrawnych biegaczy, dla których w dzień, kiedy mróz odpuścił i pozwolił odetchnąć od srogiej zimy pełna piersią, był niejako początkiem sezonu.

Ze słowami Chwała Bohaterom i Cześć Niezłomnym, poświęcono przedpołudnie niedzielne oddając nieco wysiłku w hołdzie bohaterom.

fotouslugiaUWAGA Miej szacunek dla mojej pracy. Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us