Menu
reklama
reklama
reklama

Dzień Kobiet UTW w Klubie Szczak


dyienkobietsycyak050318 44W klubie Szczak Panie i Panowie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku postanowiły zainaugurować okres, kiedy świętuje się dzień kobiet, ale i Dzień Mężczyzn! Tak, to Panie wpadły na pomysł aby połączyć dwa święta, bo z reguły tak bywało, że Panie otrzymały należne im honory, odebrały życzenia i prezenty, a panowie tylko coś słyszeli na temat ich dnia. Ale jakoś mało kto się płcią brzydszą przejmował.
Teraz jest już inaczej. Wspólne świętowanie to na pewno ciekawsze chwile - nikomu nie jest smutno, nikt nie zostaje pominięty w powinszowaniach.
Nawet przybyły na spotkanie do klubu Zastępca Prezydenta, Pan Tadeusz Kaczmarek, miał drobne upominki i dla Pań i dla Panów, oczywiście również życzenia kierując do wszystkich, bez wyjątku.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us