Menu
reklama
reklama
reklama

Aktywne Jaworznianki - to już niemal przdsiębiorstwo

 

jaworznianki90318 71Za nami kolejne spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbyło się w piątek, 9 marca br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Pomysłodawczyniami cyklu Aktywne Jaworznianki są Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska. W inicjatywę spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

jaworznianki90318 1 2


jaworznianki90318 90Czwarte już spotkanie było okazją do świętowania
Dnia Kobiet, dlatego na spotkaniu poruszano tematy typowo kobiece. Jednym z nich był dress code czyli wizerunek kobiet.

Rozmawiano o tym, jak dobrać ubranie do swojej urody, jak pielęgnować kobiecą skórę na wiosnę oraz jak przekonać swój mózg do diety.

Panie dyskutowały także o treningu pewności siebie i o kobiecej stronie mocy, dowiedziały się również jak rozwinąć skrzydła i pokonać trudności dnia codziennego.


                                            ZAPRASZAMY DO GALERII

 Z okazji święta kobiet, Aktywne Jaworznianki przygotowały dla Pań wiele atrakcji. Kwiatowy upominek wręczyła zebranym także zastępca prezydenta Monika Bryl.
(Tekst www.um.jaworzno.pl)

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us